מייקום הפצות בע"מ

יבוא ושווק מוצרי טיפוח לשיער, ריהוט למספרות, כלים מקצועיים למעצבי שיער
רח' בן גוריון 11 בני ברק, טלפון: 03-5751061, פקס: 03-5751064

קראטין ושיטת ההלחמה הקרה

הקרטין הפולימרי המשמש לחבור תוספות שיער , הינו פטנט רשום אשר הונדס בטכנולוגיה מתקדמת והינו בעל עמידות גבוהה לתנאים קיצוניים כגון חום של מייבש שיער וחומרי חפיפה שונים, כל אלה מאפשרים לתוספת להתנהג ממש כמו השיער הטבעי, תכונה המאפשרת שילוב מקסימלי של התוספת עם השיער הטבעי של הלקוח.

כשהשיער רטוב הוא מתרחב עם השיער וכשהשיער מתייבש הוא חוזר למצבו ההתחלתי ומתכווץ עם השיער , כך נמנעת נשירה של השיער התוסף.

בחברות אחרות הקרטין מתרחב ומתבלה והשיער המודבק נושר.

תוספות שיער GREATLENGTHS  משולבות בשיער הקרקפת באמצעות הלחמה קרה שאינה פוגעת בשיער הקרקפת וזאת בשילוב חומר המשמש לחיבור תוספות שיער הנקרא פולימיר. מבנה חומר זה דומה מאוד לחומר ממנו עשוייה השערה הטבעית ויש לו יכולת התנהגות טבעית לגמרי התאם למצב השיער למשל: כאשר השיער רטוב הוא מתנהג בגמישות כמו השערה , כאשר השיער עובר פן חומר זה נשאר צמוד לשערה ואינו מתבלה ומתאדה.

חיבורי שיער בהלחמה קרה ובאמצעות הפולימיר כמעט בלתי מורגשים והינם דקים מאוד כך שהחיבורים אינם נראים. יתרון משמעותי בשיטת חיבור זו הינו כיוון שהפולימיר הינו אורגני וטבעי לחלוטין הוא אינו פוגע בשיער כמו שיטות הדבקה אחרות וניתן להסירו בקלות בעזרת חומר מנטרל ללא פגיעה בשיער הטטבעי של הקרקפת.
תוספות השיער של" גרייטלנגס "  עוברות תהליך מיוחד ועדין של הסרת הצבע והשתלת פיגמנט צבע ללא פגיעה בשערה, ניתן לסלסלו, לצבוע ולעצב בדיוק כמו את השיער שלך. תוספות שיער ניתנות להסרה בקלות, וניתנות באותה קלות לחיבור מחדש כדי להתאימן לשיער שגדל. אפשר לשחות איתן, לחפוף אותן, להתפרע, ולבצע כל פעילות ממש בצורה רגילה ללא כל חשש.

חיבור תוספות שיער בהלחמה קרה