מייקום הפצות בע"מ

יבוא ושווק מוצרי טיפוח לשיער, ריהוט למספרות, כלים מקצועיים למעצבי שיער
רח' בן גוריון 11 בני ברק, טלפון: 03-5751061, פקס: 03-5751064

אופק אהרוני - תוספות שיער


אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער, החלקה יפנית

אופק אהרוניאופק אהרוני הינו בין מעצבי השיער המתמחים בביצוע תוספות שיער, הארכת שיער, מילוי ועיבוי שיער ומשתמש בשיטה יחודית והבטוחה ביותר בביצוע חיבור השיער ללא שימוש בדבק, חום, או חומרים כימיים המבטיחה תוצאות מרשימות ומראה טבעי ובריא של השיער.

אחרים משתמשים בשיטות כגון ריתוך, שעווה, הדבקת שיער, הלחמת שיער, קשירה או שזירת שיער, אשר מותחים את השיער ולעתים קרובות גורמים נזק לשיער, אופק אהרוני משתמש לביצוע הארכה או עיבוי שיער ביחידות שיער באיכות גבוהה, המורכבות על שיערך שלך בהלחמה קרה בעזרת יחידת פולימר דקיקה ביותר אשר לה מבנה מולקולרי דומה מאוד לזה של שערה אנושית. התוצאה היא מראה טבעי ומושלם והחשוב מכל השיער שלך לא נפגם. שיטת חיבור שיער זה הינה פטנט רשום ויחודית ליחידות השיער הטובות בעולם של חברת גרייטלנגס המעניקות לך מראה צעיר עם שיער בריא ורענן.

אופק הוד אהרוני מעצב שיער כבר 30 שנה בחו"ל ובישראל ועבודותיו התפרסמו במיטב המגזינים המקצועיים בחו"ל.  בין לקוחותיו סלבריטאים רבים, והמספרה שלו במרכז המסחרי של אזורי חן מעוצבת באווירה חמימה ושמחה הנותנת ללקוחותיו, תחושה של בית. מלבד עיצוב שיער ברמה גבוהה ועכשוית, אופק מומחה בהחלקות ובשיטות המילוי והארכת שיער, והשיטה ותוספות השיער שבהן הוא משתמש קשורות חב' גרייטלנגטס שמייבאת חב' מייקום הפצות  לארץ.

מדובר בפיתוח שנחשב למתקדם ביותר בעולם בתחום זו , ומזוהה עם עולם הוליווד הזוהר, מאחר והשיטה מיושמת כבר מספר שנים על שיערן של שחקניות הוליווד בהצלחה גדולה. בניגוד לשיטות אחרות המשתמשות בדבקים או בחומרים הגורמים נזק לשיער בטווח הארוך. הרי שבשיטה של גרייטלנגטס 'מרכיב החיבור לשיער הוא פולינרום, אותו מרכיב טבעי ממנו בנויה השערה עצמה.

אתר אינטרנט:     www.ofekhair.co.il


הפקות טלוויזיה בנושא תוספות שיער בהשתתפות אופק אהרוני

episode-1 episode-2 episode-3
episode-4 episode-5 episode-6
episode-7 episode-8 episode-9
episode-10 episode-8 episode-9
episode-10 episode-8 episode-9
episode-10 episode-8 episode-9