מייקום הפצות בע"מ

יבוא ושווק מוצרי טיפוח לשיער, ריהוט למספרות, כלים מקצועיים למעצבי שיער
רח' בן גוריון 11 בני ברק, טלפון: 03-5751061, פקס: 03-5751064

תוספות שיער - הגשמת חלום ברגע

נשים רבות חולמות על שינוי משמעותי במראה ובתדמית, מראה השיער ועיצוב התסרוקת היום יומית מדגישים את השינוי הרצוי בצורה מיידית. שיער מטופח ומסודר גורם להרגשת ניחוחות שמיימית ומדגיש את הנשיות, אשה שעוברת שינוי משמעותי במראה השיער מקבל גל של מחמאות  חיוביות המשפיעות על מצב הרוח ובכך גם על מגוון תחומי החיים. פעמים רבות אישה מבצעת שינוי חיצוני על מנת להגדיל את ביטחונה העצמי ולהרגיש טוב יותר עם עצמה. מראה השיער של האישה תמיד היה חלק רגיש בגופה, ולכן נשים רבות שהתנסו בעצמן בשיטת הארכת שיער בעזרת תוספות שיער מדהימות יכולות להעיד על העלאת ביטחון עצמי ועל כך שמייד הרגישו טוב יותר עם עצמן.

החידוש המדהים שמאפשר הארכת שיער בעזרת תוספות שיער מקנה לאישה את השליטה המלאה בבחירת המראה החדש ללא כל סיכון או תהליך מסוכן. פיתרון תוספות השיער הינו יעיל וגאוני המביא לשינוי משמעותי במראה השיער ובהרגשה הכללית. מאות אלפי נשים משתמשות בשיטה זו כבדרך קבע ולאחרונה תופעת מילוי השיער והשימוש בהארכת השיער החלה להתפשט גם בארץ.

מי שאינו הכיר לפני את האישה שביצעה הארכת שיער בעזרת תוספות שיער חושב שמדובר בשיער מקורי של האישה ולא ניתן להבחין שמדובר ביחידות תוספות שיער וזאת הודות למספר יתרונות מעולים בשימוש השיטה הזו. תוספות שיער המשמשות לביצוע הארכת שיער אינן שונות במגע מן השיער המקורי לשיער המתווסף כיוון שהשיער הינו בתולי לגמרי וכמובן המראה נראה אחיד והומוגני להפליא.

תוספות שיער כפתרון לבעיות שיער שונות

עם השנים והשפעת האקלים בארץ נוצר שינוי בשיער, השיער הטבעי מאבד את הברק הטבעי וחוסנו ולעיתים מתחילה אף התדלדלות שיער, תוספות שיער עוזרות לנו להתמודד עם המצב הנוצר ומביאות עמן פתרונות מעולים בקלי קלות במהירות וללא סיכונים מיותרים. מראה השיער המתקבל הוא מראה רענן של שיער ארוך וגלי או ארוך וחלק, מלא ברק וחיים. קיימים אין סוף פתרונות לעיצוב וסידור השיער העומדות בפני הנשים המעוניינות בשינוי המראה, תוספוטת השיער של גרייטלנגס מאפשרות מגוון צבעים וסגנונות.

שיער טבעי משובח המיועד למילוי שיער, הארכת שיער וקבלת נפח

ישנן מגוון טכניקות ושיטות שונות לביצוע הארכת שיער בעזרת תוספות שיער, חשוב לוודא שאכן מדובר בשיטה שמשלבת את השיער המקורי בשיער של תוספות שיער טבעיות בעזרת חיבור פולימרי ולא בדבקים שונים שאינם גורמים לתוצאה המבוקשת ועלולים לגרום נזק לשיער הקרקפת. תוספות שיער עשויות משיער טבעי ואינן מורגשות כשיער שונה מהשיער המקורי הן למגע והן למראה.

הארכת השיער בשיטת תוספות שיער חייבת להתבצע בצורה טובה ומקצועית.שיטת החיבור בין תוספת השיער לשיער המקורי מתבצע בחיבור איכותי בעזרת הלחמה קרה, כאשר אין פגיעה בשיער המקורי תוך דגש שאין גירוי ונזק לקרקפת , התוצאה המושלמת היא מראה שיער עשיר ושופע שניתן  להתנהל איתו בצורה חופשית ולעשות את כל הפעולות התנועה הרגילות כמו מקלחת, בריכה, ים, פן וכדומה.

עמוד 1 מתוך 8